Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch idol 2s...

Alcatel one touch idol 2s vagy Samsung Galaxy Grand Prime?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok, mi a véleményetek esetleg tapasztalatotok a két készülékről ?

2015. márc. 16. 18:42
 1/6 anonim válasza:

Ami az Alcatel mellett szól:

- Napfényben az IPS LCD-t jobban lehet látni mint a TFT-t

- 0,1 GHz-el jobb a procija (bár ez nagyon kis különbség)


Ami a Samsung mellett szól:

- 4G-s rendszerben is tudod használni, nem csak 3G vel.

- 5 megapixel a másodlagos kamera nem pedig 2

- A GPS NAGYON profi, benne GLONASS Orosz műholdak és Beidou-Kínai műholdakat érzékel, ez utóbbi annyira ritka, hogy most látok ilyet először telefonban, GLONASS-t még találsz a jobb készülékekben. Tehát nem csupán GPS-A support van benne ami akár 200-300 métert is tévedhet ha nincs elég műhold feletted (nekem Szolnokon egy másik utcát mutatott és eltévedtem köszönhetően a GPS-A support-nak).

- Van FM rádioja

- 3G-vel 17 órán keresztül tudsz beszélni rajta egy töltéssel szemben az Alcatel 10 órájával.


Én Samsung mellett döntenék.

[link]


Tapasztalatom nincs ezzel a modellel, de Samsungom van és ha lehet ezután is azt fogok venni. Általában az Alcatel drágábban kínál technikailag gyengébb felszeretséggel ellátott készülékekeket. Főleg ram tekintetében, sok idő kellett nekik mire végre 1gb ramot kezdett rakni az alaplapjaira.


Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy ahány oldalon néztem mindenhol mást írnak. Az egyiken írják hogy 4G-re is képes az Alcatel. Meg hogy nem 540x960-as hanem 720x1280.És ugyan ez a Samsungnál is mindenhol mást írnak és így nem tudom melyik az igaz. Ezért is lennék kíváncsi, ilyen készülékkel rendelkezők véleményére. De köszönöm a választ. :)
2015. márc. 17. 09:04
 3/6 anonim válasza:

Első válaszadó vagyok. a GSMArena ritkán téved

De megnézheted a gyártó oldalán is. Ők csak tudják mit árulnak vagy gyártanak.

2015. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. márc. 17. 10:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy az Idol 2-vel hasonlítottad össze nem az Idol 2s-sel.Véleményed ezek alapján is ugyan az, vagy nem sokkal tér el a 2s a 2-től ?
2015. márc. 17. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
árukereső.hu oldalon is érdmes elolvasni az adatokat vagy extremedigital.hu oldalopn is
2015. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!