Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung akkumlétor ügyben...

RZXD kérdése:

Samsung akkumlétor ügyben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Októberben vettem egy Samsung Galaxy S3 Neo telefont és mostanában azt csinálja hogy nagyon gyorsan lemerül mégha semmit nem csinálok rajta akkor is vagy egyszerűen a semmitől vibrál a kép és kikapcsol és mire bekapcsolom 1 százalékon van illetve nem tölt fel vagy nehezen töltődik. Már próbáltam másik töltővel de semmi ugyanaz!! Emiatt ráírtam a boltra ,,tér-erő.com" hogy mit tegyek ilyenkor mert ugye mikor megvettem akkor volt rá 24 hónap garancia viszont nem kaptam garancia papírt és ezt írták vissza



,,A telefon tartalmazza a garancialevelet, így kérjük azzal együtt fáradjon be Samsung szakszervízbe, mivel a telefonon 1 év teljeskörű gyártói garancia van, így Samsungnál tudnak segíteni a kérdéses problémán."


Ilyenkor mit csináljak mert ugye kártyafüggetlen vettem akkor gondolom nem jó ha a t-mobilt keresem meg. De gondoltam arra is hogy új akkumlátort veszek

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. márc. 16. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Már írtam is nekik
2015. márc. 16. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Na most azzal nem értem el semmit hogy írtam nekik de még felhívni nem fogom őket mert találtam valamit.


Letöltöttem a betterbatterystats appot na most a következőket írja a CPU


[link]



[link]



ezt nem nagyon értem de tényleg sokszor a semmitől melegszik a telefon meg mégha nem csinálok semmit akkor is merül

2015. márc. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!