Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 4s-t venni?

Megéri iPhone 4s-t venni?

Figyelt kérdés

A kérdésem bővebben, hogy megéri-e venni egy használt 4s-t 30.000Ft-ért? A mostani Samsung Galaxy Trend Plus telefonom újonan és még pár hónap kéne az egy évéhez és az akksiját épp a napokban cserélik, és valószínűleg miattam de nagyon meg is van lassulva. Szóval ezért szeretnék egy iPhone-t, csak igazából azt sem tudom hogy ezek a 4s-ek vannak olyasmi gyorsaságúak mint pl. Az 5c. A belső memóriát edddig még nem tudom mekkora de majd kiderül.

Összefoglalva: érdemes-e egy használt, 3 éves iPhone 4s-t venni 30.000-ért? Saját tapasztalatnak is örülnék.:)


2015. márc. 16. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést,

Újonan 47.000Ft volt*

2015. márc. 16. 19:10
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
Használtan már nem éri meg 4 éves telefont venni.Már újonnan sem.
2015. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:

Bocs 3 évest.

Ez szorítsd bele:

[link]

Jobb lesz mint egy iphone 5 vagy 4s.

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30ért simán megéri, persze csak ha nem 8 gigás, mert az tényleg kevés.

ellenben oda kell figyelni, mert a 4S-ek és az 5-ösök közül elég soknak volt akksihibája. persze ez is egy 4-5ezres tétel a csere, talán még így is belefér.

más bajáról így nem tudok, a mostani samsungnál biztos, hogy jobb lesz, de hosszútávra azért nem terveznék vele. én úgy vélem, hogy egy iPhone 5 használtan jelen pillanatban a legjobb döntés, aki iPhone-t szeretne.

kb. 70ezerért meg lehet venni, és ezt úgy tartja is még egy ideig, a 4S meg hát...én fél éve 65ezerért adtam el a 16 gigásomat, most meg már 45ezerért adják, meg hát néhol 30ért is ezek szerint. :D

2015. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de persze, ahogy a 3-as írja, a moto e is elég jó, ha nem feltétlenül van szükséged az iOS-re.
2015. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, én 30-ért csak azért nem vennék, mert annak biztos valami baja van vagy nagyon lestrapált, 40-ért még azt mondom, hogy jó, attól függ, hogy kártyafüggő-e és mekkora a tárhelye.

Én 50-ért vetem használt, de nagyon szép állapotút, szintén 4S, 16 giga és kártyafüggetlen, abszolút jó vélet volt.

2015. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri venni mert az iPhone nagyon jó telefon nem lesz vele gondod, max ki kell cseréltetni az akkut hogy jobban bírja.

De lehet, hogy most lefognak pontozni.

2015. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!