Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace 4? Néhány Kérdés.

Galaxy Ace 4? Néhány Kérdés.

Figyelt kérdés

Most szereztem adtak hozzá egy Flip Cover tokot Amin van felül ablak meg alul,de lecsukom semmi nem történik, Nem tudom milyen elven működnek az ilyen tokok de jól érzem hogy a telefon nem kezeli az ilyet, mert nem találtam s View beállítást.


A másik kérdés Lehet-e Rootolni? mert már bármivel próbáltam Újraindult a telefon.


Az utolsó pedig hogy olvastam hogy Snapdragon 410-es Procit kapott és azt olvastam hogy Kapott 64bites támogatást. Viszont a 4.4.4 ami most van rajta csak 32 bites. Akkor elképzelhető hogy lesz rá hivatalos Lollipop?


2015. márc. 16. 20:42
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

Rootolni lehet de akkor a garancia elvész.

Lollipop szerintem nem lesz rá,de ki tudja talán egyszer.

2015. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A flip cover tok értelmetlen, nem tud ez olyat, mint mondjuk az LG G2 meg társai.


Rootolás állítólag megy towelroottal.


Az meg semmit sem jelent, hogy 64 bites a hardver, Samsung vagy kiadja rá a Lollipopot, vagy nem, de egyik esetben sem az lesz az ok, hogy 64 bites.

2015. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Towelroot azt irja nem támogatott.


Eroot superoneclick és társai használata közben meg simán újraindul.

2015. márc. 16. 21:28
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagynehezen megtaláltam.


Ez a ROOT 100% jó!!!


Akinek még kell


[link]

2015. márc. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!