Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-ben a...

Samsung Galaxy Mini-ben a mobilnet forgalmat hogy tudom be- és kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék a Samsung Galaxy Mini-mre mobilinternetet (T-Mobil). Mikor megvettem a készüléket, volt rajta mobilnet, de egyes alkalmazások folyamatosan használták a mobilnetet és levették a pénzt a kártyáról, így lemondtam a mobilnetet. Hogy tudom beállítani a készüléken, hogy csak akkor csatlakozzon a mobilnetre, amikor én akarom? Esetleg azt be lehet állítani, hogy az alkalmazások ne használják a mobilnetet?


2015. márc. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítás, Vezeték nélküli hálózatok, Csomagkapcsolt használata alól vedd ki a pipát és ki lesz kapcsolva, ha be akarod kapcsolni a mobilnetet, akkor pedig legyen bejelölve.
2015. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha hosszan nyomod a bekapcs gombot és ott van az adathálózati üzemmód amit be-ki kapcsolhatsz egy érintéssel
2015. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 17. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!