Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Online érdemes rendelni a...

Online érdemes rendelni a Telekom.hu-n?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire.

Ha online rendelsz, véd téged a webshopokra érvényes fogyasztóvédelmi jog, és 14 napon belül mindenféle indok nélkül visszaadhatod a terméket, és kötelesek visszaadni a teljes vételárat.

Ha üzletben vásárolsz, nincsen ilyen jogod: ha az üzletben vásárolt termék nem tetszik, akkor nem kötelesek visszavenni.

2015. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telekom hulladék, onnan szerintem ne rendelj semmit!


Telenor és a Voda is jobb a Trémobilnál!


Telenornál most van ilyen MyTraiff csomag is :D

Saját magad tudod összeállítani! :D


Érdemes körül nézni a Telenornál (és a Vodafone-nál) is

2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én annak idején az első ZTE Blade készüléket rendeltem tőlük, mert nagyon olcsón adták.

Direkt online rendeltem, hogy vissza tudjam adni, ha mégsem tetszik.

Telenoros kártyával akartam használni, ezért arra gondoltam, ha nincs rajta Telekomos szolgáltató-korlátozás (némelyik készülékükre nem raknak), vagy könnyen ki tudom kódolni, akkor megtartom, különben meg visszaadom nekik. Sikerült könnyen kikapcsolni rajta a korlátozást, így megtartottam a készüléket.


Különben ott laktam az ügyfélszolgálatuk mellett, tehát nem a távolság miatt rendeltem online, hanem a webshopos jogok miatt.


Ha van olyan készülék, ami tetszik és olcsón adják prepaid konstrukcióban, de mondjuk nem az ő kártyájukkal akarod használni, vagy csak pár napig szeretnéd kockázat nélkül tesztelni, kipróbálni, akkor mindenképp érdemes online rendelni tőlük, vagy persze bármelyik más szolgáltatótól.

2015. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!