Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha e-bayen Amerikából rendelek...

Ha e-bayen Amerikából rendelek telefont (leírás szerint T-Mobile) azt itthon tudom használni gond nélkül?

Figyelt kérdés
Én is t-mobile-os vagyok, de ez ugyanaz? És ha nem tudom használni, mert pl. függetleníteni kell, akkor az hogy működik? Hol tudom függetleníteni?

2015. márc. 17. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, az ottani T-Mobilos itthon nem működik.

Nézd meg jobban.. Szállít Magyarországra?

Mielőtt jobban beleéled magad.

Van amerikai lakhelyed? Mennyi amerikai hűséggel adják, mennyi az amerikai előfizetés és ki fogja fizetni..

Adj egy linket..

2015. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
Nem ugyanaz. Amerikában tudod függetleníteni. Itthon nem fog működni.
2015. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Függetleníteni bárhol tudod szerintem, nem kell Amerikában vagy amerikainak lenni hozzá.


Egyébként az is lehet, hogy vámot kell fizetned rá (ha a vámhivatal felfigyel a csomagra, akkor biztosan kell), szóval csak óvatosan.

2015. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hivatalosan csak az adott szolgáltató függetleníti, miután már nincs hűség, de amúgy igen, valószínűleg ott van még a vám+áfa rá, amivel már lehet drágább is lenne, mint itthon véve.


én nem vennék semmiképp használt iPhone-t látatlanban akár itthon akár külföldről...mindenki fényezi a dolgait, hogy könnyebben eladja, lehet ami jóállapotú, az igazából enyhén karcos...aztán mikor megkapod, akkor csalódsz, plusz aztán később előjön valami rejtett hiba, és akkor keresheted az eladót...

2015. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!