Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z2 tulajdonosok, nektek...

Sony z2 tulajdonosok, nektek hogyan bírja a telefon a gyűrődést?

Figyelt kérdés
Ugye a z2 már 1 éve megjelent, én csak most, január legelején vettem. Eddig fantasztikus, de nektek 1 év után most hogy bírja, jó? Nem akad, csinál érdekes dolgokat? Azért kérdezem mert ennyi pénzért szeretném ha 2 évig legalább bírná.

2015. márc. 18. 18:15
 1/3 YaTen válasza:
Nekem nagyon jol birja,teljesen meg vagyok vele elegedve,kb. fel eve van meg,de mar tobbszor leesett mint amennyi ideje van,volt eletemben telefonom.Gondolok itt durvabb dolgokra is,pl 165 cm magasbol egyenesen le a jarolapra,stb,es semmi baja,meg sem kottyant neki.A szoftver,hardver azota is tokeletesen mukodik,nem lassu.Sztem sokkal tovabb is fogja birni,mint 2 ev.
2015. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Most egy éve, hogy megkaptam, azt kell, hogy mondjam, lenyűgöző! :) Sokszor ejtettem már le, semmi baja nem lett(mondjuk nekem szigorúan tok+védőfólia kombó volt rajta mindig), víz alatt is használtam párszor, gyönyörű képeket csinál és rendkívül jól bírja az akkumulátor is a gyűrődést. Sokan panaszkodnak, hogy lassul az android meg hasonlók, nos, én nem vettem észre. :) Lehet egyébként, hogy újra beruházok egy ilyen telóra, ha úgy alakul. :)
2015. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyoon jól bírja pedig sokat használom, de tényleg.:D belassulni se szokott, se szaggatni játékoknál, android is tökjól működik rajta, hibamentesen (lollipop)..imáádom :3
2015. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!