Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajdonosok, tudnátok...

IPhone tulajdonosok, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Másodszor tört be az iPhone 5C-mnek a képernyője. Tudnátok nekem valami olyan tokot amibe ha leejtem nem nagy rá az esély hogy betörjön megint?

2015. márc. 9. 19:27
 1/5 kérdező.. ***** válasza:

Vegyél rá edzett üveget.

[link]

2015. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lunatik taktik extreme ;) keress rá!
2015. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy a második betörésnél volt rajta üvegfólia es a fóliának semmi baja nem lett csak a képernyő tört be
2015. márc. 9. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb védelem ha nem dobálod. Az enyém miért nem törik be?
2015. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is az utolsó véleményén vagyok :D nekem sem tört még össze kicsit sem egyik iPhone-om se, sőt a legutóbbi 4S-em még karcos sem volt, pedig egy ideig nem volt rajta semmilyen fólia sem. persze, nem tehet az ember arról, hogy összetöri, de ahogy te is tapasztaltad, még az üvegfóliával is betörik(ami persze tök normális, lehet, hogyha pofára esik, akkor épp nem, de ha a szélére esik, akkor azt az energiát nem fogja más elvezetni...).

valami csúnya, de strapabíró bumpert kell rá venni, ami gumiból, esetleg szilikonból van, valami rugalmas anyagból. ezek el tudják vezetni elég jól az energiát, a kemény tokok meg csak szépen átadják a telefon felé.

2015. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!