Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, milyen telefont ajánlatok? Maximum 180.000Ft-ig ha lehet, telenoros vagyok, és lehetőleg az ott elérhető telefonok közül kellene választanom.

2015. márc. 18. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
z3
2015. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sonykban nem nagyon bízok, sokan fikázzák őket, inkább Samsung, LG, Huawei-ben gondolkoztam
2015. márc. 18. 19:40
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem várj még ezzel.Lg G4 vagy Xperia Z4-t lesz érdemes venni.
2015. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írod hogy az említett telefonokról semmit sem tudunk.
2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Z3/Z3 Compact, Nexus 6, HTC One M8, Note 4, Galaxy S6, LG G2, iPhone 6, OnePlus One, valamelyik Lumia


Jelenlegi csúcskategóriások közül ezek a legjobbak, aztán nemsokára HTC One M9, Z4, G4, OnePlus Two, de azok még messze vannak.

2015. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kérdező.. ***** válasza:

- Nexus 6: Google referenciakészülék, szóval egyértelműen jó, de nem az a csodakészülék, mint ami anno a Nexus 5 volt

- Galaxy S6: kb Samsung első igazán normális készüléke, egyetlen gyengepontja talán az üzemidő lehet (a kisebb aksi miatt), de amíg nem jelent meg addig nem lehet 100%-osra megmondani

- Note 4: ez viszont már kint van egy ideje, egyik legjobb üzemidő, és úgy minden téren elég korrekt telefon, csak azért még nem az a prémium fajta, mint az S6 (azért ez sem gagyi, semmi baj sincs vele, csak az S6 azért komolyabb lett)

- Xperia Z3: tesztek alapján a legjobb üzemidővel rendelkezik, és más téren is nagyon jó

- OnePlus One: üzemidő terén szintén toplistás, Z3-hoz képest jobb kamerával, nagyobb kijelzővel és közel stock Androiddal

- Moto Maxx: bár nemtom itthon kapható-e, de hatalmas aksival rendelkezik, nagyon durva üzemidő.

2015. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell most akkor nexus 6.De én várnék az LG G4-re.
2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
note 4
2015. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!