Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elhagytam a telefonom, és...

Ha elhagytam a telefonom, és kicsöng akkor mit tehetek? Többi lent ->

Figyelt kérdés
Elhagytam a középkategóriás okostelefonomat 2014 novemberében. A sim kártya dominós volt, így le se tiltottam, mert pénz se volt rajta, később meg már elfelejtettem. Ma véletlen egy családtagom azt hívta és egy csaj vette fel a hívást. Mit célszerű ilyenkor tenni?

2015. márc. 18. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Bemenni a szolgaltatohoz es lenyomoztatni:)
2015. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyi a probléma hogy IMEI szám alapján nem tudják lenyomozni mert a gyári számot lecseréltettem, az új meg nincs felírva sehova sem. De gondolom sim alapján attól még letudják.
2015. márc. 18. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál csak az fog kiderülni, hogy kiadták-e másnak ezt a tel.számot. Lehet, hogy aki felvette, az megkapta a számodat. Ha meg az szólt bele aki megtalálta, a szolgáltató ezt honnan tudná, hogy ki az?! Ha le lett volna töltve a telefonodra lopásgátló program akkor esetleg Te számítógépen meg tudnád nézni, hol van épp a telefonod. Az is lehet hogy aki megtalálta eladta egy szervízben és ott vetet meg aki felvette. Tehát baszhatod.
2015. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!