Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ujratelepitem a telefonomat...

Ha ujratelepitem a telefonomat akkor tovabb fogja birni toltes nelkul?

Figyelt kérdés
mostanaban elegge gyorsan merul a telefonom. Ha ujrateszem akkor lassabban fog merulni es olyan lesz mint gyarilag?
2015. márc. 18. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy új aksit tennél bele, az többet segítene rajta.
2015. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent 2 honapos a telefonom, sokaig birja csak mostanaban kicsit gyorsabban merul, lehet azert mert aok mindent letoltottem ra. Igy jobb lenne ha ujratennem?
2015. márc. 18. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell újratelepíteni! Ha van fölös app azt töröld. Ha nem lesz jobb mentsd el ami fontos neked majd gyári visszaállítást csinálj. Visszaáll olyan alapra meg tisztára ahogy vetted. Utánna pedig a lementett dolgaid visszateszed. A fölös vackokat meg kerüld.
2015. márc. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többnyire inkább a beállításai a telefonnak azok, amik leszívják az akkudat. Kijelző elsötétülés ideje, képernyő érintésnél rezgés, automatikus szinkronizálás, statisztikai adatok folyamatos küldése.

HA ezeket a beállításokat átállítod, inkább akkor fog többet bírni! Legtöbb 4G-s telefonnál a 4G használat is jobban meríti a telefont. Sok esetben előfizetésük sincs a 4G-re, hiába van 4G hálózaton. (ami persze jobban meríti a telefont)

2015. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az akkustatisztikát, hogy milyen folyamatok zabálnak. BT, wifi, Gps, ha nem kell, kikapcs. Ha nem kell gyors mobilnet, akkor "csak gsm" üzemmód.
2015. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!