Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one m8-at szeretnék...

HTC one m8-at szeretnék rendelni. Csatolok linket, és nem értem, hogy lehet magyar menü és az a piros szöveg? Valaki magyarázza már meg! (ne átkozzatok, meg ne oltsatok, köszi:D )

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit kell megmagyarázni?

Gyárilag nincs rajta magyar nyelv, de letölthető rá.

2015. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy semmiképp se vedd meg erről a helyről, bolti garancia...
2015. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, én Németországból rendeltem M8-at és azon is volt alapból magyar nyelv... Másrészt onnan rendeld ahol adnak hozzá gyári garanciát, bolti garancia az egyenlő a 0-val. Igaz hogy drágább 30 ezer forinttal de legalább van rajta normális garancia.

Amúgy az M8 remek választás.

2015. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyanus a bolt, én innen nem vennék, mert gyanus gogy szürekimportos mobilokat árulnak normális garancia nélkül.
2015. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Mit kell megmagyarázni? " bocs, hogy megmertem kérdezni az én k.anyámat..

a rendes válaszokat, pedig köszönöm:)

2015. márc. 19. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés!!

[link] honnan rendelnétek?válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 19. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Nem bunkóságból írtam, kajak nem értem mit kell magyarázni.


Egyébként akárhonnan veheted, csak gyári/gyártói garancia járjon hozzá, ne bolti.


Vagy ha gondolod veheted olyan helyen, ahol bolti garanciát adnak, mert olcsóbb, csak az gyakorlatilag azt jelenti, hogy nincs garanciád, ha szerencsés vagy nem lesz rá szükség és olcsóbban vetted a telefont, ha nincs szerencséd rohadt drága lesz a szerviz.

2015. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vedd a speedshopban ott adnak hozzá gyártói garanciát.
2015. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!