Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hasznos alkalmazásokat...

Milyen hasznos alkalmazásokat ajánlanátok Androidra?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam meg első okostelefonomat (Alcatel One Touch Pop C5 ). Letöltöttem néhány kamera alkalmazást és képszerkesztőket, ezeket szívesen használom.

Ti milyen alkalmazásokat ajánlanátok még, amik hasznosak, és lehetőleg internet nélkül is használhatóak? Írhattok mindenfélét, amiket ti használtok, és jónak találjátok!



2015. márc. 19. 23:18
 1/5 anonim válasza:
HardReset
2015. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy beszarva az internettől? Egyébként tegyél fel bátran mindent, ami megtetszik, majd kialakul.
2015. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszarva, csak nem akarok fizetni érte. :D Wifi-n szoktam csak, de az ugyebár nem lehetséges mindenhol.
2015. márc. 20. 08:08
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Dancsó - The Game
2015. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Google Naptár
2015. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!