Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alctel idol 2s vélemény?

Alctel idol 2s vélemény?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vásárolni és ez az egyik telefon amely tudás és az én elvárásaimnak megfelelne.Persze ez csak leírás szerint. Olvastam róla jót és rosszat is.Olyantól várnék választ kinek tapasztalata is van a készülékkel kapcsolatban.

2015. márc. 20. 00:03
 1/3 kérdező.. ***** válasza:

Ez nagyon rossz telefon,pont emiatt nem vettem.

Moto G 2014 vagy Moto E 2015 nyomába sem ér.

2015. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 flegmahhh válasza:
háát ink ne vedd meg 2 hónapja vettem tegnap kijött a legujabb frissites nos....hasznalhatatlan meg amugy is leesett egyszen ne kemenyre es pehorpadt az elolap majdnem leesik anyagfelhasznalas 10-bol 2- tehat nagy kalap szar a telo.
2015. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem már 7 hónapja megvan és eddig nincs vele semmi baj, pedig csomószor ejtettem már le, még tisztítószeres vízbe is esett de nincsen baja, úgy hogy szerintem nyugottan😉
2015. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!