Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Nokia Lumia...

Agi-90 kérdése:

Van valakinek Nokia Lumia 532? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
532 és 630 között gondolkozok, hosszú távra terveznék ezért ram szempontjából 532 lenne jobb, csak az oldalán azok a gombok nem igazán tetszenek hogy kiállnak, zavarna? A 630-on meg Gorilla Glass van, nem tudom az mennyire fontos és hogy ér-e valamit. Napsütés terén hogy állnak, lehet látni belőle bármit?

2015. márc. 20. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
635-ből van 1GB-os változat Telenornál, és szerintem majd a másik két szolgáltató is arra fogja kicserélni. Hardver, design és kijelző szempontjából én azt ajánlanám, amúgy az 532 is egész jó, van Glance Screen, előlapi kamera.
2015. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!