Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tegnap este leadtam egy...

Ha tegnap este leadtam egy rendelést a T Mobilba webshopban, akkor lehetőség van rá, hogy ma már ki is hozzák a terméket?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok. Jelenleg azt írja, hogy a termék szállítás alatt. Amúgy kiszállítás várható időpontja 23. a volt még tegnap este, de ezek szerint kihozhatják még ma? GLS futárszolgálat.
2015. márc. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előre leírták mikor fogják kivinni. A GLS a mai nap folyamán begyűjti a T mobiltól a terméket és hétfőn fog egy terítőjárattal kimenni hozzád
2015. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. márc. 20. 14:41
 3/5 anonim válasza:
Ha raktáron van, 1-2 nap, de ebbe a hétvége nem számít bele. Mondjuk ez a Telekomos online rendelés egész érdekes, mert én a napokban rendeltem onnan, akkor megadtam, hogy azonnal átutalom az összeget, majd személyesen veszem át utána. Akkor jött az értesítés, hogy most azonnal mehetek is érte, még aznap délután erre sort kerítettem, majd utána jött az értesítés, hogy a rendelt termék kiszállítás alatt van, melyért még plusz 950 HUF-ot fizetnem is kell, aztán két nap múlva jött az ürge a csomaggal és kérte a pénzt. Én pedig megmutattam neki a számlát az online fizetésről és a személyes átvételről, majd elküldtem vele vissza, és bementem reklamálni, erre még ők voltak megsértődve, hogy mekkora kárt okoztam nekik. Igaz, hogy rendelve olcsóbban adják (mondjuk a házhoz szállítással inkább még drágább lesz), viszont elég zavaros ez a rendszerük.
2015. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Ennek mi köze van a közlekedéshez?


A futárok rendszerint a délutáni órákban veszik fel a csomagot, de aznap soha nem viszik ki. Másnap, vagy arra következő nap a gyakori. Hétvégeken, ünnepnapokon, ünnepnapok miatt áthelyezett munkaszüneti napokon sincs kiszállítás.

A kiszállítás napján pedig rendszerint a teljes napot adják meg intervallumnak, s nincs mód arra, hogy szűkebb terminust kérj, vagy menet közben változzon a szállítás helye.

Bár nem kérdezted ezeket, leírom, hátha hasznos neked, s másnak is. Webáruházban dolgozom, s gyakori, hogy a vevő ránk telefonál, hogy most nem otthon vagyok, hanem shoppingolok, de majd a Terus néninél ebédelek, de ha kettőig nem ér ide a futár, akkor holnap hozzák a bátyámhoz...

2015. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak a t-mobile webshopja borzasztó hanem az egész ügyfélszolgálatuk. De mindenképp webshoppal vedd meg mert egyrészt olcsóbb, másrészt az üzletekben annyira hülyék az eladók, hogy arra nincs szó.
2015. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!