Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aug 20-án a Batthyány téren...

Aug 20-án a Batthyány téren lesz esélyem parkolóhelyet találni este 7 körül? A tüzijátékot szeretnénk megnézni, de nincs lehetőség előbb odaérni.

Figyelt kérdés
10-15 perc séta belefér

2013. aug. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisapám az egész mindenség le lesz zárva arra. Metrózz, nekem is azt kellett tavaly, csak baromi szar volt, így most valahol a Westend környékén hagyom az autót, a Lehel utca felé, aztán onnan sétálok barátnőmmel de én többet fel nem szállok bkv-ra az tuti. Esetleg még a jó fenébe a Móricz Zsigmond körtér felé valamelyik kis utcát tudom ajánlani... 2010-ben ott sikerült letenni a kocsit, a gellért hegyről akartuk nézni azt a szart, azt így pont jó volt, nem kellett olyan sokat sétálni.
2013. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még most sem biztos hogy meg lesz tartva. Azért az vicces hogy a Dunapartig kocsival mész:)
2013. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye nem komolyan kérdezed ezt? :D :D
2013. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!