Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia m2 aksija egy...

Sony Xperia m2 aksija egy napot sem bír ki. Mit csináljak vele? Hasonló tapasztalat ezzel a telóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha sokat használod, akkor egy telefon sem létezik, ami kibírna többet, mint egy napot.


Egyébként pár dolgot lehet tenni a jobb üzemidő érdekében, pl:

- helymeghatározás kikapcsolása

- Google Now törlése/letiltása

- letörölni az olyan programokat, amik folyamatosan futnak a háttérbe és ezzel merítik a telefont (Facebook és Messengernek szokása ez leginkább, de van ezen kívül is alkalmazás ami szar)

- kicsit komolyabb, root és Xposed kell hozzá: Greenify és Amplify telepítése


Ezeket megcsinálva olyan jó üzemidőt érsz el, amilyet csak ki lehet hozni a telefonból.

2015. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Az a meglepő, hogy mások annyira dicsérik,egész napos használat mellett 4-5napot is kibír állítólag (nekik).

2015. márc. 21. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó oldal ahol tesztelték a készüléket és annak van egy fóruma ahol felteheted a kérdésedet és sokkal érdemesebb válaszokat kapsz mint itt csak regisztránod kell a jobb oldalon és mehet!



www.mobilarena.hu


mobilarena.hu/tema/re_sony_xperia_m2_egyrol_a_kettore/friss.html

2015. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen telefonom van, és nem rég ugyanez miatt írtam ide. Kb. azt tudom mondani mint a többiek. Nekem se bír ki sokat ha nyomkodom..visszavettem a használatot így van az, hogy 1,5-2napot használom majd felrakom tölteni. Én csalódtam benne.. gondoltam, hogy tovább bírja de hát az okostelefonok már csak ilyenek. Nem várhatunk csodát egy 2300mAh-ás akksitól.
2015. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2015. márc. 21. 14:32
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor ez nem az én telóm hibája, hanem alapból ilyen ez a fajta.

Hát én is csalódtam benne.

2015. márc. 21. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hány órát volt használva? Ha 2 óra a screen on time akkor elég gáz, ha lemerül, de 5-6 óránál már nagyon jónak számít.
2015. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

napi 3-4 órát használom.

reggel leveszem a töltőről és estére már teljesen lemerül.

2015. márc. 21. 16:11
 9/10 A kérdező kommentje:

Szervizbe is volt, mert elromlott a kamera.

Szóltam ott arról, hogy az aksi nem bírja sokáig.

Állítólag cserélve volt az is,de nem hiszem. Most még rosszabb, mint amilyen előtte volt.

Van értelme újra szervizbe küldeni vagy hagyjam?

2015. márc. 21. 16:15
 10/10 anonim válasza:

Ha volt szervizben, de ennek ellenére rosszabb lett az állapota, akkor nyilván SEMMIT NEM CSINÁLTAK VELE!

Ha csináltak volna vele valamit, nem kell, hogy tovább romoljon az állapota!

2015. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!