Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung galaxy Fame...

Van egy Samsung galaxy Fame telefonom. Hogy kell Rootolni?

Figyelt kérdés
Nagyon lassú a telefonom és néhány alkalmazást mint pl. a viber, messenger-t át szeretném tenni a memokártyára. Belemegyek a beállítások alkalmazáskezelő és ott kiválasztom a vibert de nekem nincs olyan hogy sd kártyára helyezés. Ezért utána olvastam hogy akkor rootolni kell de azt magyarul sehol nem találtam hogy hogy kell. Valaki segítsen!!!
2015. márc. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Google + Angol tudás meghozná kérdésedre a választ.

[link]

2015. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenki tud angolul. Eddig én is eljutottam. Hiszen írtam hogy kerestem de magyarul nincs fent. ha bunkón válaszolsz inkább ne válaszolj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. márc. 23. 18:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és rámentem az oldal fordításra, csak reméltem hogy valaki hétköznapi nyelven is el tudja mondani.
2015. márc. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!