Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is van ilyesfajta...

Másnak is van ilyesfajta problémája a Lumia készülékével? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2,5 éve kaptam a Nokia Lumia 520-at és egy évig nem is volt vele semmi gond. Utána elkezdett hetente, később naponta kikapcsolni magától. Mára már csak annyitól lefagy és újraindul, hogy megpróbálom felnyitni a képernyőt. Sokszor lezárt állapotban kapcsol ki. Naponta 6-7-szer lefagy, 2-3-szor kikapcsol. Használhatatlan, 10 perc mire megnyitja a Képeket, az internetet lassan tölti be, a Beállítások menübe is 1-2 perc mire be tud lépni. Minden játékból kidob egyy idő után, a zene magától megáll. Olyan is volt, hogy nem tudtam felvenn a telefont, éppen csörgött, de lefagyott a képernyő. Valaki megtudná mondani, hogy miért van ez? Elmentem már megnézetni, és azt mondták, nem tudják mi ez. Segítség légyszi!

2015. márc. 21. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég öregnek mondható,szóval nézesd meg szervizben,bár én még nem találkoztam ilyennel egy Lumiánál sem.
2015. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt bajom még egyik Lumiámmal sem (igaz, nem 520 kategüriások voltak - 920, 1020, 930). Memóriakártya van benne? Azon csak adatok vannak tárolva, vagy alkalmazások is? ... én erre gyanakszom, mert édesanyám Lumia 520-asa olyan, mint első napjaiban - memóriakártya nélkül
2015. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem oldja meg a problémát, a gyári adatok visszaállításával is próbálkozhatsz (a beállításokon belül a névjegy menüpontban találod). Ebben az esetben a készüléken tárolt adatok törlődnek, tehát ne feledkezz meg gondosan lementeni minden fontos adatot a telefonodról!

Ha ez a visszaállítás sem vezet semmire, lehetséges, hogy garanciális problémával állsz szemben.

2015. márc. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves a készülék, tehát nem áll szemben a kérdező garanciális problémával! Kedves kérdező : te még a jobbik telefont kaptad ki, mert nekem március végén volt egy éves, és magától füstölt, kikapcsolt, minimum 60 fokra felhevült a telefonálástól!!!! Aztán 4-szer cseréltek rajta érintőpanelt stb... Mindenek előtt próbáld meg a Nokia Software Recovery Tool-t. töltsd le ezt a programot, és kösd rá a telefont. Ha be tudod kapcsolni a telefont, akkor menj tovább, ha nem kapcsol be akkor válaszd azt hogy a telefonom nem kapcsol/bootol be. és ezzel jrahúzod a telefont szoftverét TELJESEN. Ha nem megy, akkor a youtube-on találsz hozzá videókat segítségül ;) Ha kikapcsol valószínűleg alaplaphibás ezért ha a fentebb leírtak nem oldják meg a problémát, akkor vidd be a hozzád legközelebb eső Nokia Care / Device Care központba.
2015. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!