Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Le van tiltva a hívások...

SOS! Le van tiltva a hívások de jelszó kell hozzá hogy feloldjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vanegy xperia z3 teló. Most szereztem. Vodafonos.felismeri,4g-t tudok használni,de hívni nem tudok. megnéztem hívás letiltásoknál és minden levan tiltva kivéve a netezés. Mondom rámegyek az elsőre hogy feloldjam,erre jelszót kér. Nem tudjuk a jelszót,előző tulaj se azt állítja én tiltottam le.Furcsa de ő megprobált 2 telefonról is hívni és tudott is.,üzenni is tudott de én ne mtudok semmit . Mit leeht ilyenkor tenni? gyári visszaállításokat megcsináltam de jelszót kéri ugyan úgy:S
2015. márc. 21. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. márc. 21. 22:34
 2/5 A kérdező kommentje:

láttam fórumon más embert is akinek ez votl a hibája:Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.

Bekapcsoltam a telefonomon a hívásletiltást.Négy jegyű kódot kér a visszakapcsoláshoz.Próbáltam párat,de semmi.Tré mobilos a telefon.Köszi elérőre is!



ezt irták rá:Próbáld meg az alábbi négy jegyű kódok valamelyikét: - PIN2 kód, az a szám; amivel aktiváltad a hívásletiltást (kellett hozzá) ; ha a telefon bekapcsolásánál használsz kódot, akkor azt.



de nekem egyik se volt jó.

2015. márc. 21. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a szoftvert. Itt találsz hozzá leírást, a flashtool-t kell használni. [link]
2015. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" Most szereztem". ??? Mi az hogy szerezted, loptad?? Mert azért ha veszed, első dolog hogy kipróbálja az ember, hogy működik-e.
2015. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Loptam persze... hülye válaszért nemide jövök..
2015. márc. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!