Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány megapixel az iphone 5s...

Hány megapixel az iphone 5s kamerája?

Figyelt kérdés
Első, hátsó kamerája? Mi az h 8mp iSight kamera?? Az mennyi? És elől nem hiszem h vga mivel nagyon jó az is. (Ne röhögjetek ki! Nem vagyok valami nagy technikus ugyhogy nem nagyon tudom ezeket.)

2015. márc. 22. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugy latom olvasni se tudsz... a 8mp szerinted mit jelent? 8 megapixelt. A front kamera tenyleg nem VGA, mint az a leirasbol is latszik: [link]
2015. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hátlapi: 8 megapixel

Előlapi: 1,2 megapixel

2015. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért a mp az mi? Mondom hogy nemtudom h mi mit jelent de azert jolvan ...
2015. márc. 22. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy mi mit jelent, pont ezért kérdeztem.
2015. márc. 22. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne b*szd már fel az agyam, már meg lett válaszlva.
2015. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi a megapixel, akkor neked tokmindegy milyen kamera van az iPhone-odon. Pont neked valo az iPhone, nem kell tudnod mi mennyi, mi mit jelent, bekapcsolod, mukodik, orulsz.
2015. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na b*szki nem azt mondtam h nemtudom mi a megapixel. Csak en mar fotoztam iphonenal(huha) es nagyon jo kepeket csinal. Es sztem az nem 8mp. Enny.Ti is mondtatok h az elso kamera nem vga.Csak ugy erdekelt.
2015. márc. 22. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Megapixel az felbontás, mega az ugye SI mértékegység, 10^6, azaz 1 millió, szóval megapixel=millió pixel.


8 megapixel = 8 millió pixel, azaz az egész kép 8 millió pixelből áll össze, a 8 megapixeles képek általában 3266x2450 (3266 pixel horizontálisan, 2450 vertikálisan), de ez kicsit eltérhet.


Minőséghez abszolút semmi köze a felbontásnak, van nagyon jó 8 megapixeles kamera, meg nagyon szar 8 megapixeles kamera, ez csak a felbontás.

2015. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!