Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyűjtsek pént telefonra...

Imre Andrea kérdése:

Hogyan gyűjtsek pént telefonra? Zsebpénzt nem kapok suliba se kapok pént itthonról viszek enni, amúgy 12 éves lány vagyok.45 000 forintot szeretnék összegyűjteni Prestigio 5453-ra. Lécci normális válaszokat puszii

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 15:32
 1/9 anonim válasza:
18%

Nyitsz anyukáddal egy paypal fiókot, ez ingyenes.

Nem tudom mennyi a korhatár a paypalnál, de min. 14 szerintem.


A lényeg az hogy vannak úgynevezett PTC oldalak, ahol kattintásért pénzt filléreket kapsz, és ezeket gyűjtve végül paypal számlára utalod, onnan meg majd a bankszámládra.


Email olvasásért is járnak fillérek.


[link]

[link]

stb...


Sokat ne várj ezektől, de azért 1 év alatt össze lehet kaparni a kívánt összeget, viszont a normális munkára fordított időnek a többszörösét kell eltölteni érte.

2015. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Vegyenek a szüleid.
2015. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

De amúgy vannak okos trükközési lehetőségek.

Pl. Auchan bizalomkártyát szerzel, és amikor vásároltok, gyűlik rá neked pont, ill. ha látsz olyat aki sokat vásárol, megkérdezed van-e ilyen kártyája, mert ha nincs kellenének neked a pontok :D Egy idő után összegyűlik.

2015. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

1) 45 ezerért felejtsd el azt a telefont, ilyet 20-ért kapsz külföldről, 40-ért milliószor jobb van.


2) Sehogy. Voltam 12 éves, tudom milyen szar, de szimplán nem lesz rá pénzed. Dolgozni nem tudsz, neten keresztül nem igazán tudsz pénzt csinálni, kapni max karácsony/szülinap meg ilyenekre kapsz, de hacsak nem olyan családból származol akkor 45 ezer sok idő alatt fog összejönni, szóval szar ügy, várnod kell.

De nyugi, sokból nem maradsz ki, okostelefon mobilnet nélkül kb semmit sem ér, 12 évesen meg feltételezem nincs olyan előfizetésed, amiért mobilnet jár. Otthon meg gondolom van gép, akkor meg felesleges a mobiltelefon.

2015. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném neki, csak nem tudom, hogy miért érdemelné meg jobban, mint ha másnak adnám.
2015. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretnék egy jobb telefont igaz most is van de szar ilyen nokia c5 03 de már szar már meguntam de lécci irjatok még hogyan tudnék szerezni pént akkor is ha nem 45-öt de akkor legalább 10.000-et
2015. márc. 23. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
De a szüleid miért nem vesznek?
2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert mondták hogy gyűjstek magamnak.
2015. márc. 24. 14:25
 9/9 anonim válasza:
Vegyél inkább egy Samsung galaxy ace 4-et az jobb és olcsóbb egy 10 ezressel.
2015. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!