Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja hogy nincs elég...

Miért mondja hogy nincs elég tárhely?

Figyelt kérdés
Mikor megkaptam a telefont (fél éve) 3-4 oldalas menüm volt most meg alig van másfél oldal. Nincsen sok képem vagy zeném.Kitöröltem 2 alkalmazást hogy rakjak rá 1 újat de nem engedi, és azt sem tudom már visszarakni rá amit letöröltem. A beállításokban a tárhelynél bőven több helyet ír a belső tárhelyre is és az SD-kártyára is mint amennyit az én új alkalmazásom igénybe venne. Mit tudok ilyenkor csinálni?

2015. márc. 22. 15:38
 1/8 anonim válasza:
Vidd el telefonoshoz...ő okosabb :)
2015. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem telepítsd újra a telefonod: Menü-Beállítások-Biztonsági mentés és visszaállítás :)
2015. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy az lesz a vége de egyszerűbb lenne ha itthon megtudnám oldani valahogy.:(
2015. márc. 22. 15:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha újratelepítem nem törli ki a számokat meg a képeket meg ilyeneket?
2015. márc. 22. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A számokat tedd a SIM-re a képeid és más adataidat pedig az sd kártyára (mindent ami kell) ezután ezeket vedd ki és állítsd vissza, ezzel mindent törölsz róla, az összes appot meg a belő tárhelyet is kiürítheted (szerintem jobb ha azt is törlöd). Ezután remélhetőleg megszűnik a gond.
2015. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:))
2015. márc. 22. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ha kellenek a névjegyek vagy az SMS-ek, akkor mentsd rá a SIM-kártyára! Ha van Micro-SD kártyád, akkor rá is mentheted a képeket, zenéket, videókat, de ha nincs, akkor meg kösd rá a gépre a készüléked, és húzd rá a fájlokat. Amúgy már megcsináltad a Factory Reset-et(Gyári visszaállítás)?
2015. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, igen sikerült. Van egy csomó helyem meg minden!:) Köszi!
2015. márc. 24. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!