Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem Kéz alól egy Galaxy...

Vettem Kéz alól egy Galaxy Ace 4-et, de letiltotta a szolgáltató. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Jó tudod...tudom jobban kellett volna vigyáznom stb... Nem az első ilyen vásárlásom, de most megszívtam ez van nem kioktatásért jöttem. Az érdekelne hogy hol tudnám megcsináltatni ki milyen helyet ismer? Tudom hogy nem épp legális úgyhogy most erre ne térjünk ki csak az írjon aki tudja mit lehet vele csinálni, vagy hogy hol vállalják hogy elintézik hogy jó legyen.



Előre is köszönöm


2015. márc. 22. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a "Loptam egy Galaxy Ace 4-et, de letiltotta a szolgáltató. Mit tudok vele kezdeni?" kérdésre is hasonló válaszok adódnának.
2015. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hiába ha nem loptam... Hanem vettem az OLX-en, de Mikor nem csatlakozott fel is hívtam a telenort és megkérdeztem hogy IMEI alapján megmondják-e hogy tiltva van-e a telefon és ott mondták hogy igen előfizura lett véve és nemrég tiltották.
2015. márc. 22. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a szitu,hogy akitől vetted az lopta.
2015. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom hogy ő lopta-e. De ez van a teló itt van nálam.(Egyébként egy kulturáltam kinéző gyerekes férfitől vettem) A Telenor meg csak ennyit mondott hogy nem lettek fizetve a részletek és tiltották.
2015. márc. 22. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel az illetőt, már ha nem rokon.
2015. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak a telefonszáma van valahol le írva többet nem tudok róla, semmire nem mennék ha feljelenteném :/
2015. márc. 22. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:

"nem lettek fizetve a részletek"

Szóval,az illető havonta fizetett a készülékért x ezer forintot,és amikor eladta neked,valószínüleg nem volt kifizetve az az 1-2 vagy akármennyi év amit ő megkötött.

Szóval meglehet hogy ezért tiltották,nemtudom.

2015. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondta a telenoros nő hogy részletre lett véve a telefon, de aztmondta hogy pontos tartozási összeget nem mondhat.


Én meg mikor találkoztam vele nem említette hogy részletre lett véve és mivel már elég sok dolgott vettem így netről ezért (Sajnos) Jóhiszeműen megvettem

2015. márc. 22. 19:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Viszont attól függetlenül hogy tudom hogy az én hibám is hogy belementem, szeretném használni a telefont, és nem csak Mp4 lejátszónak :S
2015. márc. 22. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem fogod használni ,én egy ipad-del szoptam be , tavaly oktoberben vettem és pár napja jöttek a rendörök lefoglalni,mivel ugyanugy az elado nem fizette a részleteit . Feljelentettem az eladot ,de futhatok a pénzem után (76eFt bukta) ..


Elvileg (és gyakorlatilag is) modosithato az imei száma (igen,modosithato !) ,de ne nagyon csináld meg,mert ha esetleg kapsz egy házkutatást és megtalálják nálad a rendörök igy,akkor nincs az a mennyiségü vazelin,amennyi elég lenne...

2015. márc. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!