Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 mini-n nem...

Samsung galaxy s5 mini-n nem tudok hívni nem ismeri fel a szolgáltatót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy ilyen telefont,jó volt kb 1 hétig és utána kezdődött a probléma;nem ismeri fel a szolgáltatót,aztán jó egy darabig,ha újrainditom (kb 10-15percig),ezután nem tudok netezni,nem csöng ki,egyszóval mintha nem ismerné fel a SIM-kártyát.Visszavittem T-mobil-ba,"megcsinálták" 2napig jó volt aztán ugyanezek a problémák jelentkeztek.Mit javasoltok?Vigyem el GSM-be nézzék meg ott?H.E.L.P :(

2015. jan. 15. 22:26
 1/4 anonim válasza:

szia.


megírnád majd, mi volt a baj?

nekem a hívásbeállításoknál irogat hibát (hálózati vagy sim hiba), plusz sokszor azt mondja, nem vagyok elérhető. az enyém is tés, szoftvert frissítettek, központban elvileg vmi alkatrészt is cseréltek, de ugyanolyan. a sim kártyám másik telefonban hibátlanul működik.


a samsung oldalán nézz utána, ha regisztrálod, küldenek érte futárt, elviszik megnézni, aztán utána ki tudja mi lesz, itt még nem tartok :)


mondjuk nálam a nettel nincs gond, "csak" a hívásbeállításokkal.

2015. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kikapcsolni az LTE-t, hogy úgy mit csinál. A T-nek folyamatosan rossz a 4G hálózata, hasonló hibákkal ha tavaly 1000 telefont nem hoztak be, akkor egyet sem!


De amit írtál, hogy elviszed egy GSM boltba, az tényleg jó ötletnek tűnik. Egy kopott, alig hozzávaló csavarhúzóval majd szétszedik és szétfeszegetik neked. Ez tényleg jól hangzik. :)

2015. jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Uhh, kár, hogy nem olvastam hamarabb... első vagyok, én is decemberben vettem, de nekem eddig a nettel nem volt gond. most 2 napja csinálja, hogy ha wifit használok,d e a mobilnet is be van kapcsolva, akkor szinte folyamatosan ugrál a 4G meg a wifi között. mire megírok egy emailt vagy végiggörgetek egy oldalt, legalább 10szer kiírja, hogy kapcsolódva a wifihez... de ha kikapcsolom a mobilnetet, semmi baja.
2015. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem két hete van S5 minim, az első héten tök jó volt, hasított az LTE 30/30 Mbit/s aztán nálam is különös viselkedés ütötte fel a fejét. 10-15 sec után megy ki a csörgés, LTE üzemmódban lényegében használhatatlan a masina. Holnap viszem vissza, csak WCDMA üzemmódban működik, ott, 1-2 sec a kicsengés és hívható is vagyok. Valami nagyon megdöglött az LTE módban. A váltogatás is nagyon furi volt Wifi és GSM net között, tényleg mintha vibrálna a kettő között. De ez csak LTE módban jelentkezett. Pedig azért vettem a cuccot, hogy 4G-zhessek. Remélem megjavítható a dolog, és nem egy tartós turpisságról vagy széria hibáról van szó.
2015. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!