Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Passport? Véleménye...

Blackberry Passport? Vélemények? Megéri lecserélni i5s telómat?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a "kis útlevél", de soha nem volt még Blackberry-m, így nem ismerem a rendszer előnyeit-hátrányait. Van valaki aki esetleg próbálta is élőben? APK fájlok futtatására képes? Hanyas OS a legfrissebb rá jelenleg? Instagram feltelepíthető? ( gyárilag nincs rá )stb. minden tapasztalat érdekel :)
2015. márc. 24. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hátránya, hogy nagyon kevés alkalmazás telepíthető rá. Szerintem maradj az iPhone-nal.
2015. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is érdemesebb maradni. az androidos appok használata sem olyan tökéletes. elindulnak, de elég lomhák...nincs ugye rá fb messenger sem, fb alkalmazás meg tulajdonképpen a mobilos webes felület néhány plusz gombbal kiegészítve...és szóval öcsém ezekből inkább feltette az androidos változatát, működnek, csak tényleg lassan...bár neki z10-ese van, és én még amiatt sem tudom elképzelni, hogy a passport egyedi 1:1-es kijelzőaránya miatt hogy mennek ezek az appok, amik ugye 16:9 vagy 16:10-es kijelzőkre lettek tervezve.
2015. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Tudom hogy már off téma, de én most fogok venni egy passportot. A rendszer sokkal jobb az IOS-tól, jóval megbízhatóbb. Egyedi megjelenése a passport előnyére szól. Google Play-t lehet rá telepíteni ott van még az app store meg maga a bb store. Ha játszani akarsz a telefonon az iphone jobban megéri, de ha sokat chatelsz, facezel, netezel telefonon akkor sokkal jobb a bb passport.
2015. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!