Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 ugyanolyan telefon miért...

2 ugyanolyan telefon miért töltődik dupla annyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Van 2 telefon ami egyszerre lett véve. Samsung S2 Galaxy.

Testvéremnek 90 percig tölti(1,5 óra), nekem pedig 180 perc (3 óra).

Az aku jó mert 2 napig kitart úgy hogy aktívan használom, net, zene.. stb. amúgy 5 napig is tartani simán. Ezt kizártam. Próbáltam nála az ő töltőjével, ugyanúgy 3óra PERC PONTOSAN.

Neten találtam "Fast Charge Kernel-t" mint mondjuk a Siyah hogy gyorsan feltölti és nem segített.

Mi lehet a gond?



2015. márc. 24. 10:00
 1/8 Tengor ***** válasza:
Nálad fut valami, ami nála nem, ez dolgoztatja a CPU-t, ami a betáplált energia felét el is használja.
2015. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden bezárva, próbáltam a sima 4.1.2 Samsung Rommal és most a Cyanogen 12-vel is(5.0.2). Mindig 3 óra pontosan..
2015. márc. 24. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán nem egyformák az akkuk. Cseréltek egy időre akkut és kiderül.
2015. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt még megpróbálom.. Valami időzítve van hogy percre pontosan addig tölti. Pedig a töltők 2A ami már tényleg egy tablethez is elegendő...


Az a legjobb hogy ha közben netezek a töltés "áll", ha viszont játszok is közben akkor hiába van a töltőn, visszafelé esik... :D Most komolyan, már egyenesen a 220-ra kössem? :))

2015. márc. 24. 10:22
 5/8 dirtboy ***** válasza:

Az érdekes dolog hogy megvan hallva a töltés ha közben használod.

Nekem autóban 1A -es töltéssel max fényerőn,gps bekapcsolva és megy a navigálás úgy is képes feltölteni lassan a telóm.

Egyébként hiába rakod 2A-es töltőre nem fog annyival tölteni,nézd meg mennyi a gyári töltője,kb az a max amit fel is fog venni a 2A töltőből is.

2015. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked is S2 van? Valamit reklámoznak az oldalán hogy töltheted és közben használhatod a töltést megállítja..? Vagy rosszul olvastam? Gagyi funkció, bárcsak tudnám hol lehet kikapcsolni :)
2015. márc. 24. 17:20
 7/8 dirtboy ***** válasza:

nekem nem,optimus G-m van.

töltheted és közben használhatod? jesszus,mintha ez valami plusz funkció lenne.

alapból töltés közben használhatónak kell lennie akár egy gps-nek.

a töltés közben is használat nem plusz funkció hanem alapdolog.

2015. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem egy dologra:

Csak akkor esik visszafelé ha Wifi van bekapcsolva, mindegy hogy játék vagy Facebook.

Próbáltam Mobilneten úgy még játék közben is töltötte felfelé.. Kicsit érdekes nem? :)

2015. márc. 27. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!