Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zúg sípol a telefon...

Miért zúg sípol a telefon töltőnk? Már 2. töltőnk megy tönkre mindegyik zúg és sípol elég hangosan!

Figyelt kérdés
Mind a kettő sony (gyári)

2015. márc. 24. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

tönkremegy vagy csak sipol?

nekem volt egy samsung töltőm ami sipolt ciripelt fogalmazzunk ahogy akarunk de ettől még semmi baja nemvolt

2015. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és nekem csak akkor sipolt amikor a telo nemvolt bedugva
2015. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sztem tönkremegy, mert a párom telefonja garanciás és a saját töltője nem töltötte ezért kértünk egy új töltőt! Persze akkor is el kellett postázniuk a telefont és a töltőt is a szervízbe hiába volt csak a töltő a rossz! Kaptunk ugyanúgy egy sony cseretelefont töltővel, de 1 nap után szintén sípolni kezdett eléggé hangosan! Ha rajta van a teló akkor is! :/ De a saját telefonom töltője is ezt csinálja szóval már azon is gondolkoztam hogy az áramkörrel lehet a gond!
2015. márc. 24. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban érdekesen hangzik. de ha az áramkörben van a baj akkor más eszközötök is tönkremehetne nem?. csak a töltők?

a lakás összes konnektorára igaz ez?

2015. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más nem ment tönkre és nem is sípol pl.laptop töltő sem! El nem tudom képzelni miért csak a teló töltők csinálják ezt! Bármelyik konnektorba bedugom sípol...
2015. márc. 25. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom elképzelni h a töltőknek van valami széria hibája.

Én helyedbe vennék egy sima univerzális USB-s töltőt ami 2A-t képes leadni. Aztán azzal nézd meg h jobb-e? :) Vagy akármiylen tabletnek a töltője ami USB-s jó lehet hozzá. nemtudom ugyan milyen sony telokrol van szó de gyanitom h 2Anél nem nagyon kell nekik több.

2015. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a pláne hogy univerzálisak a töltők! :) Tegnap kaptuk vissza a telefont új töltővel együtt és idáig nincs gond vele!
2015. márc. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!