Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmenőbb samsung...

Melyik a legmenőbb samsung telefon (az ace 4-en kívűl)?

Figyelt kérdés
Kb.:45 000-50 000 Ft között!

2015. márc. 24. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz jobbakat is, ha nem ragaszkodsz a samsunghoz. Az utóbbi években túlárazottak a hardveres teljesítményhez képest.
2015. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ebben az arkategoriaban semmi ertelme Samsungot venni, amikor n jobbat talalni.
2015. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
20%
A samsung minden csak nem menő.
2015. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szüleim azt akarják, hogy samsung legyen nem tudom miért! Úgy, hogy kérlek a kérdésre válaszoljatok!
2015. márc. 24. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

akkor mondd meg a szüleidnek hogyha olyan telefont akarnak ami pár hónap múlva elkezd szarakodni akkor vegyenek neked samsungot.

senki se fogja azt mondani hogy ilyen árkategóriában ilyet vegyél.

nekem is samsung van de egyből lecseréltem a rendszert..

2015. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az árban nem sok jó samsungot fogsz találni. Az s4 van még ami ennyibe kerül,,,az express2 is (bár nem nagyon tudom, hogy az mennyire megbízható). De a kérdés az arra vonatkozik, hogy melyik jó, vagy melyik "menő"? Mert a kettő nem ugyanaz.
2015. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!