Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Többi...

Kevin576 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont... Eddig a motorolán 2014-15 kategóriásokat néztem.. Szeretnék kérni pár tanácsot hogy milyet érdemes venni. Követelmények: Legyen strapabíró, erős, könnyen kezelt, jó képeket lehessen vele ellőni (jó lenne ha rendelkezne elöl-hátulsó lapi kamerával), hosszútávú, ne akadjon ne hagyjon cserbe se játékban se sehol állja meg a helyét minden hol :)

És igen tudom kicsit állom telefon .. ><

MAX ÁR 70 ezer forint!!



2015. márc. 24. 15:15
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:

Nem álom.Itt van:)

[link]

2015. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

A játékot leszámítva (bár erre is van bőven), ajánlom a Lumia 735-t.


Mit értesz strapa alatt ? Ha dobálod akkor nem neked való, mert eléggé normálisan van összerakva, összetöröd akkor abból vehetsz egy újat.

Erős ? 4x1,2 GHz, ami Lumiáknál rohadtul nem számít igazán, mert mind pont ugyanolyan gyors.

Könnyen kezelt ? Menj be egy boltba és döntsd el hogy számodra könnyen kezelhető-e.

Első hátsó kamera, és gyönyörű képek.

Windows Phone sosem akadt, és nem is fog.

És 70.000Ft alatt van.


Nem leszólni kell, és nem lepontozni (ahogy általában szokták a WP-seket), ha neked éppenséggel nem tetszik a Nokia vagy a Microsoft.

Ez az én véleményem, 80%-ban megfelel annak amit leírtál.

2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.

A strapabíró alatt azt értettem ha esetleg kiesik a kezemből.. mert előfordulhat, akkor nem-e törikszét (repedezik be a képernyő) :) És egészen jó tulajdonságai vannak a 735 lumiának :) és én nem nézem le wp-ket csak nem tudok róluk sok információt. De ha teljesen jól működik akkor tudok ragaszkodni hozzá :)

2015. márc. 24. 16:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Na :D te nem szóltad le, de azért a háttérben pontozgattak elég rendesen XD Mindegy :D


Hát nekem jelenleg Lumia 520-am van, nekem megfelel ez is, és ezzel pl az a baki hogy ha leesik, és betörik a képernyő, akkor nem fog működni sehol sem, cserélni kell.

Ebből a szempontból nem a legjobb sajnos :S

2015. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lumia 735 vagy a tied milyen gyors ? Milyen gyorsan tölt be egy cikket vagy bármit? Meddig tart kb egy bekapcsolás? Fagyik?
2015. márc. 24. 21:12
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg még ha leesik és beis törik a kijelző :D

Kb Mennyi a csere?:)

2015. márc. 24. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Az 520-am maximum 5 másodperc mire betölt egy nagy méretű oldalt, gondolom a 735 gyorsabb. Nincsenek fagyások, mert amíg az android teleszemeteli magát, addig ez kevésbé, és ha meg is teszi, akkor egy újraindítás (SR) és pont olyan mint volt.

Nem tudom a csere árát, sosem kellett egyik telefonomon sem.

2015. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az viszont való és igaz, hogy azért gyors a net, mert jó netem van WiFi-n megosztva ! Gagyi nettel, nem lehet csodát várni sajnos. Neten nem találtam semmit sem a 735 képernyőcseréjének áráról, de fél füllel hallottam hogy a 30.000Ft-os 520-nak, 14.000Ft a csere. Szal drága nagyon.

Menj be egy boltba, és próbáld ki :)

2015. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tetszik a lumia 735 :D Ismerősöm 680 van, kipróbáltam és megtetszet :) Köszi a kommenteket Meg van a telóm :D
2015. márc. 25. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudtam értelmezni, akkor most van új telód, és a 735 az ? :D
2015. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!