Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad 2 meg jo az efféle...

IPad 2 meg jo az efféle hasznalatra?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy 32 gb-os iPad 2-est, leginkább bongeszesre, facebookozasra, kapcsolattartásra es fénykép keszitesre hasznalnam.

iPad 3 az nekem nem tetszik, a hatlapja szerintem ocsmany.

Gondolkoztam iPad minin, de az tul kicsi szamomra, másodsorban a penztarcam sem nagyon engedi.

Szerintetek egy iPad 2-es megállja meg a helyet?



2015. márc. 25. 06:10
 1/4 anonim válasza:
Abszolút jó erre. :)
2015. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmire jó (úgy-ahogy), a fényképezés kivételével. Amúgy miért iPad 2? Miért nem veszel inkább valami droidos tabletet?
2015. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Galaxy Tab 2-őm van most,borzalmas...

Folyton lefagy,meg minden.

Engem már idegesít,gyorsan túl akarok rajta lenni.

iPad 4-es az mennyivel jobb/rosszabb?

Szerintem iPad 2 kamerájával nincs gond jó fényben. Onnan tudom,mert az unokatestvéremnek is iPad 2-je van,és elég szép képeket csináltam.

2015. márc. 25. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha a hirdetést úgy írja,hogy "iPad 2 32GB 3G 200e",akkor ezen csakis mobil internetet lehet használni? Vagy wifire is tudom csatlakoztatni? Vagy keressek egy másik iPad 2-őt? :o
2015. márc. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!