Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5S Touch ID-ja...

Az iPhone 5S Touch ID-ja tényleg tanul?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5S-em és azt olvastam hogyha a beállításoknál a beolvasott új lenyomatoknál fel és le emelgetem az ujjam akkor felvillan, hogy melyik ujjamat emelgetem és ha ezt minél többször megcsinálom annál hamarabb ismeri fel az ujjamat majd feloldásnál.

Igaz ez vagy csak kitaláció?



#iPhone 5S #Touch ID tanul
2015. márc. 25. 08:52
 1/3 Zakathol ***** válasza:
Igen. Ahhoz hogy felismerje az ujjad meg kell vele tanítani. Az ujjad újbóli hozzáérintése azért kell hogy a más más szögben és más más mértékben leolvasott ujjlenyomatodból előállítsa a legtöbb információt ami alapján később könnyebben felismeri az ujjlenyomatod. De az újbóli leolvasások nem azért kellenek hogy a már megtanult ujjlenyomatod hamarabb ismerje fel, hanem azért hogy egyáltalán megtanulja...
2015. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a beolvasott ujjlenyomatoknál ha nyomogatom oda az ujjam, és felvillan, hogy melyik az az ujjam, amit tulajdonképpen ott tartok, az azért van, hogy ne legyen olyan, hogy nem oldja fel, tehát nem hamarabb fogja ettől feloldani, hanem kevesebb lesz a hibalehetőség feloldásnál?
2015. márc. 25. 09:11
 3/3 Zakathol ***** válasza:
Nem. Az csak azt mutatja hogy felismerte az adott ujjad, akkor már nem tanul.
2015. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!