Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni. Két telefonon gondolkodtam eddig: LG L90 , eléggé olcsó, és az én használatomnak(zenehallgatás,minimális játék,pár fotó,internet) tökéletes. A másik viszont az Iphone 4s , igaz ez használtan.

Szerintetek melyik éri meg jobban?



2015. márc. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettovel rosszul jarsz. De inkabb az l90
2015. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:

Egyiket sem éri meg.Ennyiért moto E 2015-nél nincs jobb.

[link]

2015. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hinné az ember ennyi idő alatt már minden ember vágja, hogy Moto E 2015-nél nincs jobb mobil ennyi pénzért, tekintve, hogy minden 2. válasz alatt ott szerepel (nem véletlen).
2015. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én pár hete vettem egy ilyen Iphone-t használtan, 40.000-ért. Tökéletesen működik, még karcolás sincs rajta. Ugyanerre használom, amire te. A játékok nagyon jól működnek, nem laggol. Az internet gyors. Gyönyörű fotókat csinál, nagyon szép a kijelzője. Az egyetlen "hibája", hogy a zeneletöltés kicsit bonyolultabb, mint az androidosaknál, de ez is kibírható. Csak ajánlani tudom. ;)
2015. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!