Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
kb 26 000 forintot (90 euró-t) szánnék rá. Nem tudok választani, igazából androidosat nem szeretnék már venni, inkább egy windows phonet. Mit tudtok ajánlani?

2015. márc. 17. 12:44
 1/5 anonim válasza:
Lumia 520 nekem 1,5 éve megvan, eddigi legjobb vételem volt telefon téren.
2015. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én ezt találtam ennyi pénzért neked jelenleg:

[link] ; viszont mobilarénán azt írták ezekre, hogy elég sok a gyári hibás készülék ezek közt. Én a helyedben kicsit gyűjtenék még és wpbe drágább készüléket vennék inkább. Szerintem amúgy ne mástól várd, hogy mit vegyél, ezen az oldalon, illetve az xxl gsmnél, vagy akár a gsmline is körbe tudsz nézni az igényeid szerint, tesztekbe meg a mobilarénás teszteket ajánlom figyelmedbe amik segíthetnek számodra a döntésben.

2015. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Javítanám a hszemet, mivel rosszul emlékeztem, és nem a belinkelt készülékre írták, hogy sok a gyárilag hibás mobil, hanem az új microsoft lumia 535ösökre. Szóval még egyszer bocsi a "félretájékoztatésrt"! :)
2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. márc. 17. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
valamelyik Lumia ami kijön
2015. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!