Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG L65 kevés a hely érdekes...

LG L65 kevés a hely érdekes okból. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Le akartam tölteni a play-ről egy N.O.V.A nevű játékot,ami elég nagy.Az első probálkozásnál irta hogy kevés a hely,erre én le is töröltem pár régi,nem használt progit.Ekkor már elkezdte letölteni a játékot,de egyszer csak megállt a letöltés hogy nincs elég hely.Na azóta már jelzi a teló hogy kevés a memória,de az alkalmazások listájában nincsen benne ez a játék,mert nem lett telepítve,ezért nem is tudom törölni! Ilyenkor mit lehet tenni? Inkább nem kell a játék annyira nem érdekel,csak ki akartam próbálni,de kb 150MB szabad helyem van,már nem igazán tudnék semmi mást sem telepíteni semmit

2015. márc. 25. 18:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!