Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphonomat (4S) véletlen...

Az iphonomat (4S) véletlen bele ejtettem a vízbe, de rögtön ki is vettem. Tiszta víz és épp most szárítom. Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Ha baja lenne akkor javítható? (Ha alaplapot és mikrofont meg ilyeneket cserélek benne működni fog?)

2015. márc. 25. 18:48
 1/3 anonim válasza:

Ez velem is előfordult 2009-ben, mikor bevittem fürdeni a kétrészes felnyitható Motorolámat (nem érintőképernyős okostelefon). Beleejtettem a vízbe, de rögtön ki is vettem. Igaz, tusfürdő volt a vízben.

Szárítgattam, törölgettem, mert nem kapcsolt be azonnal. De aztán bekapcsolt, és még 1 évig működött, aztán beadta a puccsot.

A mikrofonnak, kamerának annyi lett, s az antenája is megsérült, de ezt leszámítva még bő egy évig működött. Viszont a médiát hol megnyitotta, hol nem. Telefonálni lehetett vele! Ennyi baja lesz.

2015. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt senki nem tudhatja elore, majd akkor megtudod, ha mar be tudod kapcsolni. nem?
2015. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól még mert egy motorola tönkre ment nem biztos hogy lesz nagyobb baja.lehet hogy csak halkabb lesz a hangszóró
2015. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!