Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Z1 compactom és hozzá...

Van egy Z1 compactom és hozzá gyári füles. Az utobbi időben csak akkor müködik ha noymom rajta a gombot, és ha olyan kedve van, egyébként más telefonon hibátalnul lehet használni. mi lehet a baja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az én telefonom más fül/fejhalgatokal is meg szolaltatja szoval nem hinném hogy érintkezési hibás lenne, mert mint ahogy már fentebb is emlitettem más telefonon kifogástalanul lehet a fülesen zenét halgatni.

(UI: van egy osztálytársamnak Z2-je és neki is ugyanezek a "tünetek" jelentkeznek amikor kiprobáltuk a fülest)


Remélem nagyon nem irtam össze vissza.

Előre is köszönöm a segitséget!



2015. márc. 25. 19:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!