Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a Google...

Mit lehet tenni a Google szolgáltatásokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés ideig tud bekapcsolva maradni a telefonom, mert az akkumulátor 40%-át Google-szolgáltatások foglalják le. Még kezdetben megadtam egy e-mail címet a Samsung fiókhoz, azóta a gmail fiókom folyamatosan be van jelentkezve, mindent megtalálok benne, amit laptopon használva is megjelenít csak a kijelentkezés funkciót nem. Szóval hogyan lehet ezeket a szolgáltatásokat leállítani? Kb. csak 10 órán keresztül bírja az akkumulátor ha ezek működnek.

2015. márc. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Battery doctorod van? Ingyenes app, kicsi, de nagyon jól karban lehet tartani vele a fogyasztást, ha optimalizálsz, kikapcsolja a futó appokat, le tudod állítani a fölösleges szolgáltatásokat. Szerintem nem a gmail visz el sokat, ha állandóan neten vagy, az önmagában iszonyúan szívja az aksit, plusz a helymeghatározás, térkép, Google+, stb.
2015. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge akkumlátor ,másik hogy folyton neten van a telefonod èn kikapcsolnám rajta a folyamatos 3g meg hasonlokat .igy nem merülne le hamar .
2015. márc. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A wifit eleve lekapcsoltam, a helymeghatározást is és még úgyis sok energia elment. A fényerőt is levettem. Ezt a Battery doctort megnézem.
2015. márc. 27. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre várni, a Google cseszett el most valamit, majd frissülnek a Play szolgáltatások és nem fognak ennyit meríteni.
2015. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!