Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 vagy Lenovo S90?

Nokia Lumia 735 vagy Lenovo S90?

Figyelt kérdés
Mindegyik nagyon szimpatikus telefon és árban is nekem megfelelőek, viszont nem tudom melyiket válasszam. A wp8 megbízható rendszer, míg a lenovon ugye android fut. Bár a tabletem is lenovo és nagyon szeretem, jól fut rajta az android. Na most a Nokia pedig 100%, hogy nagyon stabil, körülöttem nagyon sok ember imádja, mert gyors stb., de kevesebbet tud, mint a lenovo, utóbbinak sokkal jobbak pl. a kamerái. 15/l

2015. márc. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Lenovo s90 , mert jobb és kinézete is vagányabb. És külsőre hasonlít egy kicsit az iPhone 6-hoz
2015. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Na az egyik legértelmetlenebb válasz és legrosszabb indoklás után egy normális választ is kapsz:


"A wp8 megbízható rendszer, míg a lenovon ugye android fut."


Nem értem az összefüggést. A WP8 megbízható, míg a Lenovo megbízható, ezt egyáltalán minek leírni?


Objektíven nézve a dolgokat:

- hardveresen nagyon hasonló a két telefon, bár a 32 gigás Lenovoba 2 giga RAM van, az nem hátrány (a 16 gigásba ugyanúgy csak 1 giga van)

- kamera nem feltétlen jobb, persze a felbontás magasabb, de az semmit sem jelent. Pár mintaképet megnézve Lumia 735 sokszor jobb

- üzemidő terén hasonlóak, de a Lumia egy fokkal jobb

- Lumiaba van microSD slot


Bár szerintem a hardver a legkevésbé a fontos, a szoftveren múlik minden, jó az Android is, jó a WP is (bár az alkalmazáshiány elég nagy hibája), amelyik jobban bejön az alapján dönts.


Egyébként Lenovo helyett ezerszer hamarabb vennék egy Moto E 2015-öt vagy Moto G-t.

2015. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) 1. válaszoló szerintem mindegyik vagány :)
2015. márc. 28. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos a kinézet igaz hogy a Lenovo szép de 95%-ban hasonlít az iphone 6 plusra... Ha én ezek közül választanák tuti a lumia lenne sőt mivel lány vagy, vagy ha Dancsósan nézzük lovászfiú :D akkor még az 5mp-s előlapi kamera tuti jó szelfizni.
2015. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül lenovo lett de az s850 :))
2015. jún. 29. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!