Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,eddig NEM okos telefonom volt,szóval ez lenne az első. A másik elromlott. Nem érte a telefonokhoz :) Igényeim: -Olcsó legyen, 50 ezernél nem szánok rá többet,úgy gondolom,hogy egy gyereknek(nekem) nem érdemes ennél drágább,komolyabb telefont venni

-Jó fotókat tudjak vele készíteni,ez elég fontos.

-Nagy legyen a tárhelye,előző telefonomnál ez sok gondot okozott

-Ne legyen túl nagy,,se túl kicsi, olyan közepes :)

-Andorid legyen

-Ha a wifire csatlakozom, gyors legyen a net, (ha jó maga a hálózat amire csatlakoztam )

-Az ilyen téglalap szerüket kedvelem,nem a túlságosan lekerekítetteket

-Igazából mondom,nagyon de nagyon hiányosak az ismereteim a telefonok körében,Ti mit ajánlotok egy 14 éves lánynak e szempontok szerint??

Bocsi,ha nem használtam a megfelelő kifejezéseket.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 28. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Lg g3 mini?

Osztalytarsamnak az van, nagyon szereti.

2015. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb 50k-ért a Galaxy Ace 4
2015. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

"-Jó fotókat tudjak vele készíteni,ez elég fontos. "


Ebben az esetben semmilyen telefont nem ajánlok ~100 ezer alatt.


Moto E 2015 az abszolút legjobb telefon ennyiért, tárhelye elég nagy + bővíthető, kijelzője közepesnek mondható (4.5"), Androidos, wifivel semmi gond, bár lekerítettnek lekerekített, de nagyon jó kézbe fogni, hihetetlen gyors, Lollipop van rajta (legújabb Android), ezen kívül sokáig támogatott és hamar megkapja a frissítéseket (sok 100 ezres telefonra sem jellemző ez), és abszolút legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik, 42 ezer forint Expansys-on.


Ha nem ezt veszed, akkor garantáltan sokkal szarabbat veszel, mert messze a konkurencia előtt jár.


Ezen kívül csak egy kínai telefon jöhet szóba, a Xiaomi Redmi 2. Hardveresen hasonló, ráadásul a kamerája is egész jó, és árban is 50k alatt kéne lennie (de ha itthon veszed lehet drágább), csak sokan tartanak az ilyen ismeretlen márkáktól (pedig Samsung és Apple után ő a 3. legnagyobb telefongyártó).

2015. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ 1 az uj Moto E-nek.
2015. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 1S/2, Moto E
2015. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül samsung galaxy ace 4 lett. Elégedett vagyok vele.
2015. márc. 31. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már Samsung, akkor az a legjobb választás.
2015. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!