Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 40 ezer Ft-ért...

NoName Levente kérdése:

Szerintetek 40 ezer Ft-ért Huawei Ascend G620s + BT Hangszóró megéri? (Telekom)

Figyelt kérdés
Ezek közt vaciláltam: Samsung Galaxy Ace 4, LG G2 mini, Sony Xperia E3, Motorola Moto E (2015), Lenovo A536 és az Ascend G620s. Ezek közül ezt a telefont szeretném megenni. szerintetek jó döntés? Igen/Nem és ha ehet indoklást is kérek. Idióta válaszokat kérem, ignoráljuk! Köszönöm :)

2015. márc. 28. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne edd meg! A telefonok emészthetetlen, sőt kifejezetten mérgező anyagokat tartalmaznak! Jobb esetben kórházban, rosszabb esetben pedig a hullaházban kötsz ki. Remélem segítettem!
2015. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mekkora marhaság előző!!!
2015. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2015. márc. 28. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is ilyen telefonom van, szerintem jó kis masina. Moto E alapból kilőve, ha jól tudom csak kétmagos a procija. Lg 2 Mini még jónak tűnik, Lenovot nem vennék, mert nem igazán van otthon a mobilok terén. Javaslom olvass teszteket, hasonlítsd össze őket, a mobilarena.hu-n mindegyikről találsz részletes elemzést és specifikációt.
2015. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és még mielőtt bárki másolná az #1 poénját, a telefont MEGVENNI szeretném. :D
2015. márc. 28. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, de én sem megenni szeretném :), viszont kábé ugyanaz a kérdésem. (jelenleg megéri-e érte a 40e, ill. h erdemes-e kártyafüggően, szolgáltatónál venni)
2015. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen megéri, szerintem ez a legjobb ár/érték arányú telefon ebben az árkategóriában, ha szolgáltatónál veszel. A hangszóró meg nagyon jól szól, én is kaptam hozzá ajándékba.
2015. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És ha az akksi elhasználódik

(mennyi időt adtok neki?),

hogyan szokás cserélni? (elvileg nem kivehető)


Ha ez a kérdés nem off..

2015. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még töltőről lehet üzemeltetni. Cserélni nem hiszem, hogy lehet az akkumulátort, max, ha garanciaidőn belül hal meg az aksi, adnak egy újat. Tudod a mai készülékeket direkt úgy csinálják, hogy ne érje meg javíttatni, vagy egyáltalán ne lehessen. Ez a fogyasztói társadalom átka :(
2015. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!