Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 4s-t venni?

Megéri még iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy, az apple már nem ad rà ki frissítést, az ios 8 volt a legutolsó, arra vagyok kívàncsi hogy ez mennyire befolyàsolja a működését, az intunsal való szinronizàlàsàt, alkalmazàsok letöltèsèt, stb.
2015. márc. 28. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri. Smenennyire.
2015. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, IOS8 az utolsó, és eléggé belassult tőle.
2015. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy francokat lassul be tőle, nemrég raktam fel rá és egyáltalán nem lassú, hülyeségeket ne írj már.
2015. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy gyengébb android-os teló utan nem szembetűnő a dolog, de aki használt iOS5/6-ot az tudja, hogy már a 7 is mennyit rontott rajta.

8-al nem használtam 4S-t, azóta 5S-re cseréltem.

2015. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jobban megeri 5s-t/6-ot venni, hidd el. 4-et mar ne vegyel
2015. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is minimum egy iPhone 5-öt vegyél...ahogy más is mondja, lehet, hogy valaki úgy gondolja, iOS 8-cal gyors, de ha iOS 6-hoz vagy 7-hez hasonlítjuk, akkor érezni, hogy lomhább lett...
2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!