Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond az iPhone...

Mi lehet a gond az iPhone 5S-emmel? Garancia erre is érvényes?

Figyelt kérdés

Vettem másodkézből az ujmobilok.hu-n vásárolt iPhone 5S készüléket, viszont mint kiderült utólag ha kihangosítom a telefont, akkor nem hallanak engem, tehát olyankor nem megy a mikrofonja, mindenhol máshol (videónál, hangnál) tökéletesen működik, viszont van rá 1+1 év garancia, 1 év teljeskörű, és 1 év szoftver garancia, hard reset, restore nem segített.

Nem tudom, hogy akkor ezért majd nekem fizetnem kell ha meg akarom csináltatni, illetve én is tudom érvényesíteni a garanciát? (Mivel nem én vagyok az eredeti vásárló.)

Egyáltalán elküldjem a szervizükbe? Megéri? Nem nyúlják le a készülékemet?

Mi a garancia hogy visszakapom?

Mivel elég messze lakok Budapesttől így csak futárral tudom majd elküldeni nekik, és ugyanígy vissza is.

Szerintetek megéri?



2015. márc. 29. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hányszor akarod ezt még megkérdezni? Felhívsz egy apple szervízt és megkérdezed.
2015. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát egy Apple boltban is érvényesíthető ez a garancia? (Pl.: iStyle)
2015. márc. 29. 21:07
 3/9 Zakathol ***** válasza:
Csak akkor ha EU-n belülről származik. Az ilyen sufniGSM-ek viszont szeretnek mindenfelől szerezni készülékeket.
2015. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De megbízható?

Nem átverős a dolog?

Mert előre kéne küldenem, és ha nem látnám viszont a telefonomat annak nem örülnék annyira!

2015. márc. 29. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt le tudod ellenőrizni, esetleg gyári gari van-e rajta, és ahogyan mások is mondták, abban az esetben, ha valami véletlen folytán még érvényes, és ezen felül az EU-n belülről származik, akkor akár elviheted hivatalos szervízbe is.


máskülönben pedig csak az ujmobilok.hu-nak kell visszaküldeni, azonban arra számíts, hogy elküldenek a p_csába. a legtöbb ilyen gsm-es gari pont annyit ér, hogy kitöröld vele.

a normálisabb gsm-ek is csak a nyilvánvaló hibákkal foglalkoznak, az ilyen rejtélyes dolgok nem nagyon izgatják őket, csinálnak ők is egy restore-t, hátha jó lesz, és ha nem, akkor feladják, mert nincs nekik arra idejük, hogy egész nap 1 telefonnak találgassák a hibáját.

2015. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
54%
Biztos hogy nem foglalkoznak vele az Apple-nál, mivel ez az 1 plusz 1 év garancia hivatalosan sehol nem létezik, az apple amúgy sem ad 2 év garanciát, csak 1-et.
2015. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Biztos hogy nem foglalkoznak vele az Apple-nál, mivel ez az 1 plusz 1 év garancia hivatalosan sehol nem létezik, az apple amúgy sem ad 2 év garanciát, csak 1-et. Ezért is kell a gsm boltokat kerülni. Nem véletlenül olcsóbb, mint normális helyen, hivatalosan.
2015. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zakathol ***** válasza:
54%
Bezúzni nem fogják ne izgulj. Egyszerűen csak nem érvényes a garancia, tehát minden javításért fizetned kell. Legyen már agyad..
2015. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zakathol ***** válasza:
54%
Mondjuk annyi hogy magyarországon egyetlen hivatalos szerviz se fog hozzányúlni úgyh az végülis szopó, de valami sufnigsm szívesen megcsinálja szvsz.
2015. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!