Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c 60. 000 ft-ért...

Iphone 5c 60. 000 ft-ért (alkuképes) ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy eredeti a telefon, és nem kamu? [link]
2015. márc. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

almati.hu

Ha jól tudom, itt megnézheted, hogy eredeti e?

2015. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ilyen áron szokták árulni a használt 5C-ket.
2015. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van.:)
2015. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, az árral végülis nincs gond, de azért a többi hirdetése miatt kicsit gyanús ez a személy...mind3 hirdetés más néven van...ne mondja már, hogy az egész maksa család hirdet...:D szerintem olyan okos, hogy azt gondolta, attól, hogy más néven rakja fel a hirdetést, de ugyanarról az e-mail-ről, akkor majd nem lesz gyanús...de ne legyen igazam.


más részről meg lebeszélnélek a 8 gigás iPhone-okról, mert lóf_szra sem elég a maradék 4,5 giga szabadhely...

2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azt én is néztem, de rájuk kerestem facebookon, és tényleg valós emberek veresegyházról 2 tini lány meg apuka anyuka.. de én sem értem miért külön névvel hirdetik :D
2015. márc. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!