Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony Xperia T3-mat szeretn...

Egy Sony Xperia T3-mat szeretnék venni mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a telefonra lennék kívnáncsi hanem, hogy én árukeresőn láttam meg ezt a telefont 57k-ért [link] Nos megláttam, hogy egyetlenegy bolt adja 57-ért de az ilyen nagyon gagyinak néz ki sőt a még a szállítás is ingyenes ezért nagyon furcsállottam. [link] Nos itt van kérlek ha valameikőtök már vett innen és azt mondta hogy oké, akkor ide is legyen szíves leírni tapasztalatait. Másodsorban a telefonról itt is kérdezgetnék mert elég jól körüljártam a témát, és úgy gondoltam, hogy ha 57ért meg tudnám venni megérné.

2015. márc. 30. 17:32
 1/2 kérdező.. ***** válasza:

Ennek a normális ára 80k ami szerintem túl van árazva.GSM boltba nem vásárolunk ahol garancia nélkül adják egy zacskóba...

60k-rt ez még jobb is a T3-nál:

[link]

2015. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kérdező.. ***** válasza:

Szerk: Bocs rossz link,ezt akartam:

[link]

2015. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!