Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket javasolnátok...

Milyen készüléket javasolnátok az alábbi igényekre?

Figyelt kérdés

Jelenleg iphone 4-em van. Minden tekintetben szeretem, megfelel. Viszont valamiért képtelen vagyok frissíteni az ios-t. 3,8 GB tárhelyet igényelne a teló szerint (bár 1.1 GB az új verzió). Mindent letöröltem, amire nincs feltétlenül szükségem, de csontra leüríteni, összes alkalmazást törölni nem szeretném.



A mérete pont megfelelt, mini kezem van, sokkal nagyobb nem lenne kényelmes. Fontos lenne, hogy stabil legyen a rendszer (ezt nagyon szerettem benne) és nagyjából tudjon annyit, mint az iphone 4. Többre nincs szükségem. Memóriából kellene több, ez 6 GB és a jelek szerint kevés.


A telefon márkája, "menősége" egyáltalán nem szempont, ha létezik kínaiban jó, megbízhatóan működő, akkor az is érdekel.

Az újabb iphone-okat (5-6) azért nem akarom megvenni, mert egyrészt nagyok, másrészt nincs az az isten, hogy ennyi pénzt kiadjak egy telefonért. Maximum 60-70e, többet nem szívesen költenék rá.


2015. márc. 30. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
60 ért van xperia m2 csak az bazinagy
2015. márc. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!