Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows lumia 535 telefonra...

Sarathie kérdése:

Windows lumia 535 telefonra szeretnék letölteni zenelejátszót és böngészőt. Mit érdeme?

Figyelt kérdés
Windows lumia 535 telefonom van. Alap böngésző nem tetszik, az Androidon Operát használtam, de itt nem találok normálisat. Zenelejátszónál olyat szeretnék aminél nem saját rendezés szerint osztja el a zenéket, hanem mappákban, ahogy rátettem a telefonra. (Androidnál az MxVideo player tud ilyet)

2015. márc. 31. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Opera Mini WP-re is van, UC Browsert is szeretik, de én az Explorert használom.


Zenelejátszóra vannak ilyen Folder playerek, de én normális forrásból szerzem be a zenéket, és rendesen ki vannak töltve az ID3tag-ek. Mobilarénán vagy facebookon is érdeklődj szerintem.


[link]

2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ismeretlenkeee :3 válasza:
Szerintetek mit csináljak a telóval? Sehogy nem tölti le az appokat! Se mobilnettel se wifivel..
2015. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit ír ki?
2015. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ismeretlenkeee :3 válasza:
805a201d
2015. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ismeretlenkeee :3 válasza:
Ez a hibakódja
2015. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!