Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mcrosoft Lumia 535 Segítség...

Orrednic kérdése:

Mcrosoft Lumia 535 Segítség kéne mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A telefonom nem mindig olvassa az sd kártyákat. A zenéket gyakran nem játssza le és van, hogy törli őket. Van hpgy a képeket sem olvassa be és ha beolvassa az sd kártyát akkor akkor ha rá telepítek alkalmazást akkor hibás sd kártya lesz ( az sd kártya márkás és még 6 év garancia van rá)

2015. márc. 31. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Class hanyas a kártya? Én az alkalmazásokat nem telepíteném a kártyára, főleg ha azokat folyamat szinkronizálásban tartod, megterhelő a kártyának és a telefonnak is.


(pl. zenét hallgatsz a kártyáról, közben fényképet és néznél, de a Messenger a háttérben a memóriakártyáról fut és szinkronizál...)

2015. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sony ultra 64gb és alkalmazásokat nem teszem oda akkor se játsza le csomoszor a zenéket
2015. ápr. 2. 08:15
 3/5 anonim válasza:
41%
A Lumia 535 gyárilag hibás, az egész érintőpanel. Nen csodálom, hogy az SD kártya sem jó...
2015. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cseréltesd ki az SD-kártyát. Próbáld meg egy másik kártyával. max 32 gb-s káryával próbáld.


Ha nem jó, a telefont vidd el garanciában szervizbe

2015. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nekem Kingston 32 Gb, class 10 vagymi, és elég gyakran előjött nekem is az SD kártya probléma. Egy rakás fájlomat nem olvasta, hibakódot adott. Visszavittem az L535-öt a boltba.
2015. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!